Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kay

Është emri yt Kay? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the
Variante:Kaelene, Kaeli, Kai
Djem me tinguj të ngjashëm:Kai, Kei, Key, Kye, Kuk, Kick, Ke, Kaj
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kaia, Kejsi, Kaisa, Kea, Kes, Kajsa, Kee, Kesi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 90 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 84 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 84 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 264210 Kay's në Facebook. Pozicioni #411
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat e shkurtër - Top 100 korean emrat - Popular skandinave Emrat - Popullore Thai emrat boy - Popullore korean emrat boy - Popullore korean emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1931
Komente nga KayPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kay? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kay? Voto për emrin tënd