Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Camilla

Është emri yt Camilla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Camillus
Variante:Camille
Djem me tinguj të ngjashëm:Camilo, Camille, Cemal, Connlaoi, Connlaio, Camiel, Connell, Conley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Camila, Chanel, Camellia, Chanell, Cammellia, Camela, Chenille, Chenelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 384 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 276 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 274 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 274 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 371 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 363 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 46520 Camilla's në Facebook. Pozicioni #1743
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Frëngjisht - Top 100 danez emrat - Top 100 italian emrat - Top 100 norvegjez emrat - Popullore fund emrat vajzë - Emrat popullore daneze 2010 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga CamillaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Camilla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Camilla? Voto për emrin tënd