Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Camila

Është emri yt Camila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Camillus
Djem me tinguj të ngjashëm:Camilo, Camille, Cemal, Connlaoi, Connlaio, Camiel, Connell, Conley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chanel, Camellia, Chanell, Camilla, Cammellia, Camela, Chenille, Chenelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 574 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 470 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 466 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 459 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 548 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 539 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 34070 Camila's në Facebook. Pozicioni #2202
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 spanjisht emrat - Top 100 portugalisht emrat - Emrat popullore në Pakistan - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Pakistan
Komente nga CamilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Camila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Camila? Voto për emrin tënd