Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Camille

Është emri yt Camille? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Camilla
Djem me tinguj të ngjashëm:Camilo, Cemal, Connlaoi, Connlaio, Camiel, Conley, Connell, Camile
Vajza me tinguj të ngjashëm:Camila, Chanel, Camellia, Chanell, Camilla, Cammellia, Camela, Chenille
Vlerësimi:
4.5/5
yje 174 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 114 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 114 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 110 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 159 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 159 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 131635 Camille's në Facebook. Pozicioni #743
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 francez emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore francez emrat boy - Popullore danez emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1882
Komente nga CamillePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Camille? Voto për emrin tënd


Është emri yt Camille? Voto për emrin tënd