Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erle

Është emri yt Erle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Erol, Errol, Eriol, Early, Erl, Eryl, Erryl, Earl
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erla, Erli, Erela, Earla, Ewerly, Euryle, Euryale, Erly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1000 Erle's në Facebook. Pozicioni #34149
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore norvegjez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1894
Komente nga ErlePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erle? Voto për emrin tënd