Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tuva

Është emri yt Tuva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tobia, Tabe, Tab, Toby, Tobiah, Tobie, Taffy, Tavio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuba, Teva, Tove, Tibby, Tabea, Tova, Tabia, Tayyaba
Vlerësimi:
4/5
yje 84 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 70 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 70 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 70 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 80 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 77 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 450 Tuva's në Facebook. Pozicioni #60666
Kategoritë:Top 100 norvegjez emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga TuvaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tuva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tuva? Voto për emrin tënd