Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tobiah

Është emri yt Tobiah? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Tuvya
Variante:Tovia, Tuvya, Τωβιας, טוּבִיָה
Djem me tinguj të ngjashëm:Tobia, Tabe, Tab, Toby, Tobie, Taffy, Tavio, Tub
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuba, Teva, Tuva, Tove, Tibby, Tabea, Tova, Tabia
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 320 Tobiah's në Facebook. Pozicioni #77506
Kategoritë:
Komente nga TobiahPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tobiah? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tobiah? Voto për emrin tënd