Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Tabe

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Tabe.
Është emri yt Tabe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Njerëz
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Tabea, Tabke, Taebke, Tibbe, Tibe, Tibo, Tiebechie, Tjapko, Tjebbe, Tjibbe, Tjipke, Tsjapke, Tsjebbichje, Tsjebke, Tsjeepke, Tsjibbichje, Tsjibkje, Tsjiebe, Tsjiepke, Tsjiepkje, Tsjipke, Tsjipkje
Djem me tinguj të ngjashëm:Tobia, Tab, Toby, Tobiah, Tobie, Taffy, Tavio, Tub
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuba, Teva, Tuva, Tove, Tibby, Tabea, Tova, Tabia
Vlerësimi:
4/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 345 Tabe's në Facebook. Pozicioni #73510
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga TabePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tabe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tabe? Voto për emrin tënd