Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tuba

Është emri yt Tuba? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tobia, Tabe, Tab, Toby, Tobiah, Tobie, Taffy, Tavio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Teva, Tuva, Tove, Tibby, Tabea, Tova, Tabia, Tayyaba
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5935 Tuba's në Facebook. Pozicioni #8932
Kategoritë:Popullore turk emrat vajzë
Komente nga TubaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tuba? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tuba? Voto për emrin tënd