Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tabea

Është emri yt Tabea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Tabe
Djem me tinguj të ngjashëm:Tobia, Tabe, Tab, Toby, Tobiah, Tobie, Taffy, Tavio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuba, Teva, Tuva, Tove, Tibby, Tova, Tabia, Tayyaba
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1305 Tabea's në Facebook. Pozicioni #28137
Kategoritë:Emrat Frisian - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga TabeaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tabea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tabea? Voto për emrin tënd