Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Tova

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Tova.
Është emri yt Tova? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mirë
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:טוֹבָה
Djem me tinguj të ngjashëm:Tobia, Tabe, Tab, Toby, Tobiah, Tobie, Taffy, Tavio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuba, Teva, Tuva, Tove, Tibby, Tabea, Tabia, Tayyaba
Vlerësimi:
3.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4170 Tova's në Facebook. Pozicioni #11770
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 suedez emrat - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga TovaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tova? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tova? Voto për emrin tënd