Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Tove

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Tove.
Është emri yt Tove? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mirë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tobia, Tabe, Tab, Toby, Tobiah, Tobie, Taffy, Tavio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuba, Teva, Tuva, Tibby, Tabea, Tova, Tabia, Tayyaba
Vlerësimi:
4/5
yje 45 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5125 Tove's në Facebook. Pozicioni #10027
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 suedez emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga TovePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tove? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tove? Voto për emrin tënd