Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Toby

Është emri yt Toby? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Tobias
Djem me tinguj të ngjashëm:Tobia, Tabe, Tab, Tobiah, Tobie, Taffy, Tavio, Tub
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuba, Teva, Tuva, Tove, Tibby, Tabea, Tova, Tabia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 111415 Toby's në Facebook. Pozicioni #867
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore sllovak emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1936
Komente nga TobyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Toby? Voto për emrin tënd


Është emri yt Toby? Voto për emrin tënd