Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tobia

Është emri yt Tobia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Tobias
Djem me tinguj të ngjashëm:Tabe, Tab, Toby, Tobiah, Tobie, Taffy, Tavio, Tub
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuba, Teva, Tuva, Tove, Tibby, Tabea, Tova, Tabia
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 390 Tobia's në Facebook. Pozicioni #67208
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga TobiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tobia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tobia? Voto për emrin tënd