Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Tab

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Tab.
Është emri yt Tab? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I dashur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tobia, Tabe, Toby, Tobiah, Tobie, Taffy, Tavio, Tub
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuba, Teva, Tuva, Tove, Tibby, Tabea, Tova, Tabia
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5470 Tab's në Facebook. Pozicioni #9530
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1960
Komente nga TabPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tab? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tab? Voto për emrin tënd