Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Felicia

Është emri yt Felicia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Felix
Variante:Felecia
Djem me tinguj të ngjashëm:Felix, Feliks, Fulk, Felicio, Floke, Falk, Folko, Falak
Vajza me tinguj të ngjashëm:Felisa, Floyce, Felica, Folkau, Flick, Flosje, Folkje, Fyllis
Vlerësimi:
4.5/5
yje 195 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 125 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 125 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 124 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 184 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 182 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 182670 Felicia's në Facebook. Pozicioni #550
Kategoritë:Top 100 suedez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga FeliciaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Felicia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Felicia? Voto për emrin tënd