Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Falke

Është emri yt Falke? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Falk
Djem me tinguj të ngjashëm:Felix, Feliks, Fulk, Felicio, Falk, Floke, Folko, Falak
Vajza me tinguj të ngjashëm:Felisa, Felicia, Floyce, Felica, Folkau, Flick, Flosje, Folkje
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Falke's në Facebook. Pozicioni #237747
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga FalkePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Falke? Voto për emrin tënd


Është emri yt Falke? Voto për emrin tënd