Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Felix

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Felix.
Është emri yt Felix? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i lumtur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Fe, Felice, Felicia, Feliciaan, Felicián, Feliciano, Felicièn, Félicienne, Felicita, Félicité, Felicity, Felicjan, Felien, Feliks, Feliksn, Fielie, Fliksn, Lix, Lixel, Pelike, Φηλιξ
Djem me tinguj të ngjashëm:Feliks, Fulk, Felicio, Falk, Floke, Folko, Falak, Falke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Felisa, Felicia, Floyce, Felica, Folkau, Flick, Flosje, Folkje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 163 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 105 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 104 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 103 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 148 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 147 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 151240 Felix's në Facebook. Pozicioni #659
Kategoritë:Top 100 suedez emrat - Top 100 Swahilian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore slloven emrat boy - Popullore hebraik emrat boy - Popullore anglisht emrat boy
Komente nga FelixPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Felix? Voto për emrin tënd


Është emri yt Felix? Voto për emrin tënd