Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Falk

Është emri yt Falk? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Falco, Falke, Falko
Djem me tinguj të ngjashëm:Felix, Feliks, Fulk, Felicio, Floke, Folko, Falak, Falke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Felisa, Felicia, Floyce, Felica, Folkau, Flick, Flosje, Folkje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 910 Falk's në Facebook. Pozicioni #36615
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga FalkPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Falk? Voto për emrin tënd


Është emri yt Falk? Voto për emrin tënd