Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Falco

Është emri yt Falco? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Falk
Djem me tinguj të ngjashëm:Felix, Feliks, Fulk, Felicio, Falk, Floke, Folko, Falak
Vajza me tinguj të ngjashëm:Felisa, Felicia, Floyce, Felica, Folkau, Flick, Flosje, Folkje
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 995 Falco's në Facebook. Pozicioni #34287
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga FalcoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Falco? Voto për emrin tënd


Është emri yt Falco? Voto për emrin tënd