Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Feliks

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Feliks.
Është emri yt Feliks? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i lumtur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Felix
Djem me tinguj të ngjashëm:Felix, Fulk, Felicio, Falk, Floke, Folko, Falak, Falke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Felisa, Felicia, Floyce, Felica, Folkau, Flick, Flosje, Folkje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 930 Feliks's në Facebook. Pozicioni #36065
Kategoritë:Emrat rusë - Popullore fa emrat boy - Popullore fa emrat vajzë - Popullore slloven emrat boy - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga FeliksPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Feliks? Voto për emrin tënd


Është emri yt Feliks? Voto për emrin tënd