Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Felicity

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Felicity.
Është emri yt Felicity? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Lumturi
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Felix
Djem me tinguj të ngjashëm:Feofilakt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Felicita, Feliciti, Felicidad, Flectie, Felicidade, Felecidade, Félicité, Felicitie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 34335 Felicity's në Facebook. Pozicioni #2182
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga FelicityPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Felicity? Voto për emrin tënd


Është emri yt Felicity? Voto për emrin tënd