Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Signe

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Signe.
Është emri yt Signe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fitore
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sinan, Sion, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia
Vlerësimi:
4/5
yje 225 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 181 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 180 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 179 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 222 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 218 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4610 Signe's në Facebook. Pozicioni #10841
Kategoritë:Emra suedeze - Top 100 danez emrat - Top 100 etiopian emrat - Top 100 letonisht emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga SignePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Signe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Signe? Voto për emrin tënd