Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Renate

Është emri yt Renate? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Renatus
Djem me tinguj të ngjashëm:Raymond, Renato, Randy, Raimondo, Renat, Ronit, Raimond, Raimund
Vajza me tinguj të ngjashëm:Renata, Raimonda, Raymonde, Rindi, Rinda, Ronda, Randi, Rente
Vlerësimi:
4/5
yje 169 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 72 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 72 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 71 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 162 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 162 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13170 Renate's në Facebook. Pozicioni #4754
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Top 100 letonisht emrat - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga RenatePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Renate? Voto për emrin tënd


Është emri yt Renate? Voto për emrin tënd