Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Trude

Është emri yt Trude? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Geertruida
Djem me tinguj të ngjashëm:Tyrwhitt, Ter Heide, Teard, Thord, Torhte, Torht, Triệu Thái, Truitt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Trudy, Tertia, Truth, Tauret, Tiaret, Tawaret, Tirtha, Thordia
Vlerësimi:
4/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2750 Trude's në Facebook. Pozicioni #16245
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga TrudePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Trude? Voto për emrin tënd


Është emri yt Trude? Voto për emrin tënd