Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Trudy

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Trudy.
Është emri yt Trudy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:fortë me shtizë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Geertruida
Djem me tinguj të ngjashëm:Tyrwhitt, Ter Heide, Teard, Thord, Torhte, Torht, Triệu Thái, Truitt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Trude, Tertia, Truth, Tauret, Tiaret, Tawaret, Tirtha, Thordia
Vlerësimi:
4/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 59690 Trudy's në Facebook. Pozicioni #1445
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga TrudyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Trudy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Trudy? Voto për emrin tënd