Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Thelma

Është emri yt Thelma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Telma
Djem me tinguj të ngjashëm:Tolan, Tillmann, Tilian, Tilman, Tallen, Talon, Tieleman, Talmon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Telma, Telema, Thelema, Talen, Talma, Talwyn, Thúy Liên, Talien
Vlerësimi:
4.5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 54930 Thelma's në Facebook. Pozicioni #1537
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore norvegjez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1907
Komente nga ThelmaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Thelma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Thelma? Voto për emrin tënd