Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tilman

Është emri yt Tilman? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Tieleman
Djem me tinguj të ngjashëm:Tolan, Tillmann, Tilian, Talon, Tallen, Tieleman, Talmon, Talmai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Telma, Thelma, Telema, Thelema, Talen, Talma, Talwyn, Thúy Liên
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 885 Tilman's në Facebook. Pozicioni #37250
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1881
Komente nga TilmanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tilman? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tilman? Voto për emrin tënd