Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Vivi

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Vivi.
Është emri yt Vivi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Jetë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vip, Vo, Vio, Ve, Vaibhav, Vahe, Viivi, Vova
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vivia, Vea, Vov, V, Vy, Vui, Vee, Va
Vlerësimi:
4.5/5
yje 131 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 79 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 118 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 118 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 34160 Vivi's në Facebook. Pozicioni #2193
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë - Top 100 Kineze e thjeshtuar emrat - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga ViviPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vivi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vivi? Voto për emrin tënd