Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Viivi

Është emri yt Viivi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Vivian
Djem me tinguj të ngjashëm:Vip, Vo, Vio, Ve, Vaibhav, Vahe, Vova, Vučić
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vivia, Vea, Vov, V, Vy, Vui, Vee, Va
Vlerësimi:
4/5
yje 84 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 76 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 75 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 75 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 80 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 79 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 385 Viivi's në Facebook. Pozicioni #67792
Kategoritë:Top 100 fund emrat - Popullore fund emrat boy - Popullore fund emrat vajzë
Komente nga ViiviPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Viivi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Viivi? Voto për emrin tënd