Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vivian

Është emri yt Vivian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Viviana
Variante:Viivi
Djem me tinguj të ngjashëm:Van, Vin, Ven, Von, Vinny, Vinnie, Viviano, Vũ Anh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Viona, Viviana, Vani, Vivien, Vána, Vema, Vyvyan, Vina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 360 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 207 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 207 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 208 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 314 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 313 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 203840 Vivian's në Facebook. Pozicioni #501
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 Swahilian emrat - Top 100 bulgarian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 portugalisht emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga VivianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vivian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vivian? Voto për emrin tënd