Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Viviana

Është emri yt Viviana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Bibiana, Bibiane, Vivian, Viviane, Vivianne, Vivien, Vivienne
Djem me tinguj të ngjashëm:Van, Vin, Ven, Von, Vinny, Vinnie, Viviano, Vũ Anh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vivian, Viona, Vani, Vivien, Vána, Vema, Vyvyan, Vina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 144 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 113 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 112 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 111 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 136 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 134 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 29285 Viviana's në Facebook. Pozicioni #2508
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga VivianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Viviana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Viviana? Voto për emrin tënd