Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Viviane

Është emri yt Viviane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Viviana
Djem me tinguj të ngjashëm:Van, Vin, Ven, Von, Vinny, Vinnie, Viviano, Vũ Anh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vivian, Viona, Viviana, Vani, Vivien, Vána, Vema, Vyvyan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 74 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 52 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 52 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 52 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 72 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 72 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10475 Viviane's në Facebook. Pozicioni #5715
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga VivianePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Viviane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Viviane? Voto për emrin tënd