Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Van

Është emri yt Van? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Evan
Djem me tinguj të ngjashëm:Vin, Ven, Von, Vinny, Vinnie, Viviano, Vũ Anh, Vĩnh Huy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vivian, Viona, Viviana, Vani, Vivien, Vána, Vema, Vyvyan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 73930 Van's në Facebook. Pozicioni #1193
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1945
Komente nga VanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Van? Voto për emrin tënd


Është emri yt Van? Voto për emrin tënd