Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Evan

Është emri yt Evan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the
Variante:Van
Djem me tinguj të ngjashëm:Evian, Evin, Eban, Efim, Eufemio, Epifanio, Evfimi, Eifion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Epifania, Evina, Evon, Evana, Evona, Evony, Epona, Evonne
Vlerësimi:
4.5/5
yje 260 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 188 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 188 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 184 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 234 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 232 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 297450 Evan's në Facebook. Pozicioni #380
Kategoritë: - Emrat skocez - Emrat e shkurtër - Top 100 spanjisht emrat - Popullore arab emrat boy - Popullore Bengali emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga EvanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Evan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Evan? Voto për emrin tënd