Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Evon

Është emri yt Evon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Evian, Evan, Evin, Efim, Eban, Eufemio, Epifanio, Evfimi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Epifania, Evina, Evana, Evona, Evony, Epona, Evonne, Eponine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10990 Evon's në Facebook. Pozicioni #5500
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 Kineze e thjeshtuar emrat - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga EvonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Evon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Evon? Voto për emrin tënd