Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eufemio

Është emri yt Eufemio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Euphemios
Djem me tinguj të ngjashëm:Evian, Evan, Evin, Eban, Efim, Epifanio, Evfimi, Eifion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Epifania, Evina, Evon, Evana, Evona, Evony, Epona, Evonne
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 475 Eufemio's në Facebook. Pozicioni #58701
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga EufemioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eufemio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eufemio? Voto për emrin tënd