Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Evin

Është emri yt Evin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yochanan
Djem me tinguj të ngjashëm:Evian, Evan, Efim, Eban, Eufemio, Epifanio, Evfimi, Eifion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Epifania, Evina, Evon, Evana, Evona, Evony, Epona, Evonne
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4380 Evin's në Facebook. Pozicioni #11317
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore fa emrat boy
Komente nga EvinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Evin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Evin? Voto për emrin tënd