Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Evony

Është emri yt Evony? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Evian, Evan, Evin, Efim, Eban, Eufemio, Epifanio, Evfimi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Epifania, Evina, Evon, Evana, Evona, Epona, Evonne, Eponine
Vlerësimi:
5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1560 Evony's në Facebook. Pozicioni #24705
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga EvonyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Evony? Voto për emrin tënd


Është emri yt Evony? Voto për emrin tënd