Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Evian

Është emri yt Evian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Evianne
Djem me tinguj të ngjashëm:Evan, Evin, Efim, Eban, Eufemio, Epifanio, Evfimi, Eifion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Epifania, Evina, Evon, Evana, Evona, Evony, Epona, Evonne
Vlerësimi:
5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1140 Evian's në Facebook. Pozicioni #31117
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga EvianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Evian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Evian? Voto për emrin tënd