Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Epifanio

Është emri yt Epifanio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Evian, Evan, Evin, Eban, Efim, Eufemio, Evfimi, Eifion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Epifania, Evina, Evon, Evana, Evona, Evony, Epona, Evonne
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1390 Epifanio's në Facebook. Pozicioni #26912
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1885
Komente nga EpifanioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Epifanio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Epifanio? Voto për emrin tënd