Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Evina

Është emri yt Evina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Evian, Evan, Evin, Efim, Eban, Eufemio, Epifanio, Evfimi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Epifania, Evon, Evana, Evona, Evony, Epona, Evonne, Eponine
Vlerësimi:
4/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 600 Evina's në Facebook. Pozicioni #49563
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga EvinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Evina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Evina? Voto për emrin tënd