Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vinnie

Është emri yt Vinnie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Vincent
Djem me tinguj të ngjashëm:Van, Vin, Ven, Von, Vinny, Viviano, Vũ Anh, Vĩnh Huy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vivian, Viona, Viviana, Vani, Vivien, Vána, Vema, Vyvyan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 29495 Vinnie's në Facebook. Pozicioni #2487
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga VinniePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vinnie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vinnie? Voto për emrin tënd