Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Viona

Është emri yt Viona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Fiona
Djem me tinguj të ngjashëm:Van, Vin, Ven, Von, Vinny, Vinnie, Viviano, Vũ Anh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vivian, Viviana, Vani, Vivien, Vána, Vema, Vyvyan, Vina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 114 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 70 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 70 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 98 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 97 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3765 Viona's në Facebook. Pozicioni #12758
Kategoritë:Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga VionaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Viona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Viona? Voto për emrin tënd