Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oda

Është emri yt Oda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ode
Djem me tinguj të ngjashëm:Otto, Odd, Otho, Ota, Oddie, Ot, Otoo, Oto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Odeta, Otha, Outi, Odette, Ouhoud, Odie, Oiethe, Odede
Vlerësimi:
4/5
yje 75 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 59 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 68 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 68 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1970 Oda's në Facebook. Pozicioni #20776
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 norvegjez emrat - Popullore norvegjez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga OdaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oda? Voto për emrin tënd