Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Odette

Është emri yt Odette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ode
Djem me tinguj të ngjashëm:Otto, Odd, Otho, Ota, Oddie, Ot, Otoo, Oto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Odeta, Oda, Outi, Otha, Ouhoud, Odie, Oiethe, Odede
Vlerësimi:
4.5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 39 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16845 Odette's në Facebook. Pozicioni #3908
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga OdettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Odette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Odette? Voto për emrin tënd