Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Otto

Është emri yt Otto? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Autha
Djem me tinguj të ngjashëm:Odd, Otho, Ota, Oddie, Ot, Otoo, Oto, Odi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Odeta, Oda, Outi, Otha, Odette, Ouhoud, Odie, Oiethe
Vlerësimi:
4.5/5
yje 90 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 62 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 62 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 85 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 86 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22335 Otto's në Facebook. Pozicioni #3108
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Popullore fund emrat boy - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga OttoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Otto? Voto për emrin tënd


Është emri yt Otto? Voto për emrin tënd