Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Otho

Është emri yt Otho? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Autha
Djem me tinguj të ngjashëm:Otto, Odd, Ota, Oddie, Ot, Otoo, Oto, Odi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Odeta, Oda, Outi, Otha, Odette, Ouhoud, Odie, Oiethe
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 330 Otho's në Facebook. Pozicioni #76016
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1926
Komente nga OthoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Otho? Voto për emrin tënd


Është emri yt Otho? Voto për emrin tënd