Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ot

Është emri yt Ot? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adrianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Otto, Odd, Otho, Ota, Oddie, Otoo, Oto, Odi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Odeta, Oda, Outi, Otha, Odette, Ouhoud, Odie, Oiethe
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1190 Ot's në Facebook. Pozicioni #30100
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Top 100 Catalonian emrat - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga OtPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ot? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ot? Voto për emrin tënd