Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hedvig

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hedvig.
Është emri yt Hedvig? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përleshje
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hadewig
Djem me tinguj të ngjashëm:Hedviga
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hedvige, Hedvika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 850 Hedvig's në Facebook. Pozicioni #38478
Kategoritë:Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga HedvigPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hedvig? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hedvig? Voto për emrin tënd